Голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк відвідала з робочою поїздкою Польщу. З метою розширення міжнародних зв’язків та встановлення партнерства взяла участь в ХХХІIІ Економічному Форумі, який відбувся протягом 3-5 вересня у місті Карпач Нижньосілезького воєводства.

Про це інформують у пресслужбі Хмельницької облради.

Зазначається, що Віолета Лабазюк взяла участь у дискусійній панелі «Роль жінки в органах місцевого самоврядування – еволюція чи революція після виборів до органів місцевого самоврядування?».

Модератором була польська авторка книги «Місцеве самоврядування на підборах» Магдалена Шефернакер. Окрім посадових осіб з України, учасницями дискусії стали жінки, які займають у Польщі посади міських голів та інші службовці місцевого самоврядування.

«Участь жінок у місцевому самоврядуванні – на керівних позиціях, в депутатській, громадській діяльності, гуманітарному реагуванні – це лише частина напрямів роботи жінки-лідерки в Україні. Варто звернути увагу на їхню колосальну діяльність в умовах російсько-української війни. Це і підтримка вразливих груп населення, зокрема й внутрішньо-переміщених осіб, військовослужбовців, організація волонтерської допомоги тощо. Показовим є те, що представниці місцевого самоврядування переймаються не лише виконанням нагальних завдань, а й порушують перспективні питання про потреби стратегічного характеру, про своє включення до відбудови громад та налагодження довготривалих партнерств», – цитують у пресслужбі слова очільниці обласної ради під час виступу.

Розповідаючи про виклики та перспективи гендерної рівності в управлінні територіальними громадами Хмельницької області, а також про можливості співпраці між Польщею та Україною у цьому напрямку, Віолета Лабазюк наголосила на тривалому шляху до повної гендерної рівності у місцевому самоврядуванні.

ХХХІIІ Економічний Форум у Карпач – найбільша міжнародна конференція політичних, економічних та наукових еліт Центрально-Східної Європи за участі президентів, прем’єр-міністрів, міністрів урядів, політичних лідерів, видатних представників науки, культури і бізнесу, місцевого самоврядування.

У рамках заходу відбулося 350 дебатів, 6 пленарних засідань, а також численні дискусійні панелі, спеціальні заходи, воркшопи, прес-конференції.

На таких міжнародних заходах, за словами Віолети Лабазюк, є можливість продемонструвати світовій спільноті українську позицію щодо необхідності активізації спільних зусиль для боротьби нашої держави з російським агресором. Наразі ж, додала очільника облради, Хмельниччина працює на підтримку захисників і захисниць та їхніх родин.

(Фото: Хмельницька обласна рада)

Партнерський матеріал



Джерело: xm-inside.com