Одним із найпопулярніших видів пірсингу вважається проколювання вух, але згодом почали проколювати й інші зони тіла. Залежно від зони підбирається відповідний вигляд та формат сережки, щоб була можливість створити гармонію та відповідність певним правилам. Вони відрізняються методом фіксації, розмірами та призначенням.

При виборі прикрас такого типу діють дещо інші правила. Знайти різні сережки для пірсингу можна на сайті https://oniks.ua/ua/categories/accessories_piercing, де інтернет-магазин Oniks не обмежує підбір за допомогою системи фільтрів. Додатково, кожен елемент доповнюється реальними фотографіями, щоб візуально оцінити прикрасу. Допомогу у виборі завжди нададуть консультанти. 

Види сережок

На вибір представлений великий асортимент жіночих та чоловічих варіантів:

  • штанга або барбел (прямий стрижень і дві кульки, що закручуються на цей стрижень, оптимальне рішення для пірсингу язика, мочки вуха, носової переноски та брови, штанга товщиною більше 1,6 мм);
  • лабрети (на вигляд нагадують штангу, але на одній зі сторін розташований плоский диск, а на іншій закручується декоративний елемент або кулька);
  • банани (все та ж штанга, але вигнута, тому така назва, відмінне рішення для проколювання брови, пупка або хрящової тканини вуха);
  • гвоздика (сережка для пірсингу ніздрі, стрижень цілісний, але доповнюваний декоративною вставкою у верхній частині, як декор може використовуватися перли або різні камені);
  • коффи (відмінний додаток для прикраси вух, при цьому прокол не потрібен і вони надягають на вухо, створюючи обман);
  • кільце (універсальний варіант для будь-якої ділянки тіла);
  • циркуляри чи підкови (представлені як кільця, але остаточно не замикається, на вигляд нагадують підкови).

За бажання можна знайти пірсинг-обманку, щоб спробувати, як прикраса виглядатиме на тій чи іншій зоні тіла і тільки потім зробити проколювання. 

Особливості вибору сережки

Ключову увагу потрібно приділити матеріалу сережок. Одним із матеріалів є титан. Він легкий, але водночас твердий, у складі відсутня нікель. Другий варіант – медична сталь, що відрізняється красою, оригінальним зовнішнім виглядом, до того ж це гіпоалергенний матеріал. Сталь стійка до механічних впливів і не вимагатиме особливого догляду.

У деяких виробах як декоративні елементи можуть використовувати вироби з пластику та полімерної глини. Відмінним варіантом стануть сережки, де є дорогоцінне і напівдорогоцінне каміння. Такі прикраси виглядають стильно. 

 

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів та блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання. Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції.



Джерело: xm-inside.com