На Шепетівщині 42-річному домашньому насильнику за систематичне психологічне та фізичне знущання над дружиною загрожує до двох років позбавлення волі. Дебошира неодноразово вгамовували правоохоронці, не повпливали на нього й штрафи.

За інформацією поліції Хмельниччини, житель Берездівської сільської громади систематично влаштовував удома скандали. Чоловік ображав свою дружину, постійно погрожував розправою.

Працівники поліції не раз виїжджали вгамовувати домашнього дебошира, складали на нього адміністративні протоколи та проводили з кривдником профілактичні бесіди. Славутський міськрайонний суд неодноразово притягував його до адміністративної відповідальності”, – йдеться в інформації.

Втім, не зважаючи на штрафи та попередження про більш серйозну відповідальність, чоловік продовжував знущатись над дружиною.

Тож правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ст. 126-1 (домашнє насильство) КК України і вже оголосили чоловікові підозру. Тепер його можуть ув’язнити на два роки.

Якщо ви зіштовхнулися з насильством:

У разі загрози фізичним, сексуальним, психологічним чи економічним насильством — не зволікайте, зверніться за допомогою!

Національна “гаряча лінія” з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми і ґендерної дискримінації (цілодобово, безкоштовно, анонімно та конфіденційно) для отримання консультацій юриста або психолога, а також інформації щодо закладів, до яких можна звернутися по допомогу за місцем проживання: 0-800-500-335 (зі стаціонарного) або 116-123 (з мобільного).

Національна “гаряча лінія” для дітей та молоді: 116-111 (безкоштовно з мобільних телефонів).

0-800-500-225 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).

Гаряча лінія” емоційної підтримки 0-800-211-444 (безкоштовна та анонімна), допомога фахових психологів із 10.00 до 22.00 щодня.

Екстрений номер виклику поліції — 102.

Швидка медична допомога – 103: якщо ви постраждали від фізичного чи сексуального насильства, якомога швидше зверніться до лікаря, щоби попередити тяжкі наслідки для вашого здоров’я.

Нагадаємо, на Хмельниччині для жертв домашнього насильства діють спеціальні кризові кімнати та мобільні соціально-психологічні бригади.  у Хмельницькій громаді працює анонімний притулок для жертв домашнього насильства. До того ж, в області створено 69 служб підтримки постраждалих від домашнього насильства.



Джерело: xm-inside.com