На території Хмельниччини триває активна фаза цільових профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант». Їхня мета — виявлення порушників міграційного законодавства та притягнення їх до відповідальності. Є перші результати.

За інформацією Міграційної служби Хмельниччини, на території області виявили громадянина Республіки Таджикістан.

«Він не виконав рішення про примусове повернення та ухилився від виїзду за межі території України, чим порушив правила перебування іноземців та осіб без громадянства», — деталізували в установі.

Учора, 17 червня, іноземця у супроводі міграційників і правоохоронців видворено за межі країни через міжнародний пункт пропуску «Могилів-Подільський» із подальшою забороною в’їзду на територію України строком на 5 років.

Як повідомляв ХМ-ІНСАЙД, торік 14 росіян, яких виявили на Хмельниччині, примусово видворили з країни.

(Фото: Міграційна служба Хмельницької області)

Джерело: xm-inside.com